Facebook

Warning: file_get_contents(http://www.autocentrum.pl/widget/paliwa.php) [function.file-get-contents]: failed to open stream: HTTP request failed! HTTP/1.1 404 Not Found in /home/wasilek/domains/darmowepaliwo.pl/public_html/index.php on line 66


Powiadom znajomych!

Menu

MPG-MAX-PRO

Produkt MPG-MAX-PRO zapewna szybkie, pełne i bezpieczne czyszczenie całego układu paliwowego. Stosując zgodnie z zaleceniami, czyści zatkane wtryskiwacze paliwa i przyczynie się do przywrócenia utracjonej mocy i wydajności silnika.

 

Po każdym przejechanym 20 000 kilometrze w układzie paliwowym i silniku Twojego samochodu zalego sporo zanieczyszczeń wprowadzonych tam wraz z brudnym paliwem. Większość zanieczyszczeń blokuje lub ogranicza właściwą pracę pompy paliwowej oraz ogranicza drożność przewodów paliwowych. Szczególnie narażone są wtryskiwacze. Zanieczyszczony wtryskiwacz powoduje niewłaściwe dozowanie mieszanki paliwowej, często podając paliwo w nadmiarze, co przyczynia się do wzrostu jego zużycia. Dużo tańsza jest profilaktyka, a pozatym Twój silnik osiągnie wysokie parametry mocy i dynamiki gdy użyjesz razem z MPG-CAPS.

 

Aby zapewnić czystość i niezakłóconą pracę silnika, wystarczy po przejechaniu każdych 10 000 kilometrów, do pełnego zbiornika paliwa dodać jedną buteleczkę MPG-MAX-PRO.

Reklama: