Facebook

Warning: file_get_contents(http://www.autocentrum.pl/widget/paliwa.php) [function.file-get-contents]: failed to open stream: HTTP request failed! HTTP/1.1 404 Not Found in /home/wasilek/domains/darmowepaliwo.pl/public_html/index.php on line 66


Powiadom znajomych!

Menu
  • Jak się zarejestrować

Jak się zarejestrować

Jeżeli chciałbyś zarabiać na produktach MPG-BOOST skonatkuj się z nami i zarejestruj się.

 

1. Wybierz kraj w którym mieszkasz i potwierdź przyciskiem Continue

2. Wybierz korporację Forever Freedom International

3. Po przeczytaniu regulaminu potwierdź to i naciśnij przycisk Continue.

4. Wpisz swoją domenę, sprawdź dostępność klikając przycisk check if available, potwierdź przyciskiem OK (4a). Kliknij na przycisk Go to step 2

5. Ujrzymy spory formularz. Miejsca zaznaczone na czerwono zostawiamy puste.

 

W polu First Name(English) wpisujemy swoje imię, a w Last Name(English) wpisujemy swoje nazwisko lub w polu Company wpisujemy nazwę firmy, która będzie przedstawiona na naszej stronie. Następnie w polu Name on Website wpisujemy nazwę naszego sklepu, a w Payment Name - imię i nazwisko osoby na którą mają być wystawiane czeki przez firmę Fuel Freedom International. W polu Date of Birth wpisujemy datę swojego urodzenia. Jeżeli chcemy aby paczki przychodziły na ten sam adres, który będzie wyświetlany na stronie głównej naszego sklepu zaznaczamy Shipping same as Billing. W polu Adress Line 1 wpisujemy swój adres (jezeli się nie zmieści używamy pola Adress Line 2). W polu City wpisujemy miejsce swojego zamieszkania, a w polu State/Country/Province województwo, które zamieszkujemy. Następnie w polu Postal Code wpisujemy nasz kod pocztowy, a w polu Country zaznaczamy kraj. Przechodzimy do sekcji CONTACT INFORMATION gdzie wpisujemy: Phone - numer telefonu, 2nd Phone - drugi telefon (opcjonalnie), Fax oraz E-mail. Ostatnim do wypełniania jest pole Password gdzie wpisujemy swoje hasło do sklepu. Zatwierdzamy przyciskiem Continue następnie OK.


6. Następnie przechodzimy do okna Pakietów. Wybieramy interesujące nas Pakiety z produktami w sekcji PRODUCTS (Optional). Klikamy ContinueCart.

7. Następnym krokiem jest potwierdzenie swoich danych. Jeżeli wszystkie dane się zgadzają klikamy na przycisk Process My Application! 

8. W kolejnym kroku ponownie musimy potwierdzić swoje dane. Jeżeli wszystko się zgadza zaznaczamy I understand (Please check to continue) i klikamy Submit.

9. W tym punkcie wybieramy sposób dostawy. 

10. Kolejną stroną którą ujrzymy będzie rachunek. Wypisane w nim jest wszystko co zamówiliśmy. Niżej wybieramy sposób zapłaty Credit Card

11. W kolejnym oknie wpisujemy informacje na temat naszej karty kredytowej. Wybieramy pomiędzy Visa, MasterCard i Diners Card rodzaj naszej karty. W polu Card Number wpisujemy numer naszej karty kredytowej, a w Expiration datę ważności karty kredytowej. W polu Security code należy wpisać 3 ostatnie cyfry numeru karty. Kliknij aby zobaczyć gdzie jest ten kod.


Reklama: